Sklepik

Na tej stronie znajdziesz tytuły, które szukają nowego właściciela :) Wszystkie zamieszczone tu książki są na sprzedaż i pochodzą z mojego prywatnego zbioru :)

Jeśli coś Ci się spodoba napisz do mnie korzystając z formularza komentarzy lub na mail'a: dominika.nawidelcu@gmail.com.

Mądrość wiedźmy
Pełne celtyckiego kolorytu i iryjskich wierzeń, dzieje bohaterki – nastoletniej, rezolutnej wiedźmy Raiany – która wbrew swej woli i przekonaniom wyrusza na niebezpieczną przygodę, mającą odmienić losy świata – i jej własne. W międzyczasie snuje całkiem dojrzałe przemyślenia, niosące otuchę i odwagę.

Lubimy Czytać
Polak w krainie d'Artagnana
Wojciech Szczygieł, młody polski dziennikarz wyeksportowany do Francji na roczny staż zawodowy w redakcji francuskiego czasopisma. W tym czasie ma szlifować język oraz poznawać kulturę, tradycję i życie Francuzów, a następnie relacjonować swoje spostrzeżenia i obserwacje w formie artykułów prasowych.

Fałszywa trójca
Kapitan Matteo prowadzi oficjalne śledztwo w sprawie rzekomego uprowadzenia zwierzchnika sił zbrojnych Toghanium, Marszałka Kalasa. W jego trakcie odkryje, że Kalas jest zdrajcą, a uprowadzenie było mistyfikacją. Jednak nie ma na to dowodów, więc zostaje odsunięty od sprawy.

Żądło namiętności – Rezerwacja
Los czasem płata figle... Kto powiedział, że konferencje branżowe muszą być nudne? Nawet jeśli tak bywa, to na pewno nie w Las Vegas, mieście, w którym wszystko może się zdarzyć. To właśnie tam pewna poważna młoda osoba, Grace Hamilton, uczestnicząca w Międzynarodowym Zjeździe Studentów Prawa, poznaje Carsona Stingera, aktora z branży erotycznej, z którym spędza kilka upojnych chwil.

Hellheaven
Czy jedna osoba jest w stanie zniszczyć komuś cały świat? Czy potrafi pociągnąć za sobą lawinę, która bez skrupułów ograbi człowieka z jego dotychczasowego życia? Czy psychika nastolatki jest wystarczająco silna, by udźwignąć niespodziewany ciężar?

Tylko Twoimi oczami
Alice prowadzi nudne życie w Berlinie. Wszystko zmienia się, gdy spontanicznie postanawia wyjechać do Wenecji. W dzień prowadzi dom rodziny Scarpów, a nocami zwiedza fascynujące ją miasto. Podczas swoich wędrówek spotyka tajemniczego niewidomego mężczyznę, Tobiasza.Made in Japan
Wydarzenia z 11 marca 2011 roku były ogromnym szokiem dla Japończyków. Tsunami i trzęsienie ziemi dokonały nie tylko spustoszenia dużej części kraju, ale wstrząsnęły również japońską duszą. Od tego czasu nic nie jest już takie samo. Japonia musi na nowo się określić...

Lubimy Czytać
Gra
Kontrowersyjna, przejmująca i przewrotna (choć niekoniecznie poprawna politycznie) Gra jest obrazem dekadenckiej społeczności w szponach szaleństwa.

Lubimy Czytać
Cierpliwy snajper
Madryt, Lizbona, Werona, Neapol – kolejne miasta stają się polami bitwy. To wojna, w której prawo walczy z wolnością. Konflikt, w której street art mierzy się ze Sztuką. Spór, w którym miejska partyzantka ściera się z publicznym porządkiem.

Lubimy Czytać
Zero, zero, zero. Jak kokaina rządzi światem.
W Zero zero zero Roberto Saviano sporządza mapę międzynarodowego kokainowego szlaku. Bada jak powstawał przemyt kokainy, poczynając od meksykańskich karteli narkotykowych do prania brudnych pieniędzy na Wall Street i w londyńskim City.

3 komentarze:

  1. Hej jestem zainteresowana książką Jedyny pirat na imprezie. W jakiej cenie mogę go od ciebie kupić?

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej jestem zainteresowana książką Jedyny pirat na imprezie. W jakiej cenie mogę go od ciebie kupić?

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2015 Przepisy i książki na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates